این هم سری سوم آموزش":

اینم یه مقاله ای درباره شغل ها در wow و کارایی آن ها كه به در خواست بعضی دوستان برای شما قرار  دادم. در ضمن برای train شغل مورد نظر باید به شهر های اصلی خودتون بروید و شغل ها را فرا بگیرید . در آخر لینک هایی برای آموزش هر شغل و آیتم های مورد نیاز شغل ها رو قرار دادم در ضمن داشت یادم می رفت لطفا در نظر سنجی شرکت کنید . اگر من اشکلی تو کار من میبینید می تونید با نظر های خودتون مشکلات رو بر طرف کنید و اگر مطلبی نیاز دارید تو قسمت نظرات بیان کنید تا در اسرع وقت اون مطالب رو براتون قرار بدهم .

شما دوستان عزیز فقط می توانید به انجام ۲ شغل بپردازید و برای cancel کردن یک شغل در بازی دکمه c را فشار دهید و به قسمت skill رفته و روی شغل علامت ضربدر را کلیک کنید

شغل ها

Leather working:با استفاده از این شغل شما می تونید لباس هایی از جنس leather بسازید. همچنین armor kit که به armor کفش – دستکش – لباس – شلوار اضافه میکنه که در آخر کار stamina و agility و armor رو با هم میندازه. باید بگم که این شغل رو باید حتما با Skining بگیرید.


Skining:با استفاده از این کار شما می تونید مواد لازم برای leather working رو بدست بیارید. وقتی یه حیوون می کشید و کاملا item های داخلش رو خالی میکنید وقتی موس رو روی حیوون میارید عکس موس عوض میشه که اگر راست کلیک کنید شروع می کنه به کندن پوست حیوون.

Black Smithing:این کار برای ساخت لباس های mail و همچنین plate و اسلحه ها هست. برای ساخت آیتم ها حتما باید کنار Anvil یا forge باشید(یه چیزی کنار black smithing trainer ها هست که روش آهن گداخته می کوبند.) برای ساخت مواد اولیه ای لازم دارید که بوسیله mining تامین میشه.

JweleryCrafting:برای ساخت finger – neck –socket و یه چیزایی تو مایه ی totem که می زاری زمین و یه کاری انجام میده.
برای مواد اولیه به mining نیاز میشه


Mining:با استفاده از اینکار میتونید معدن هایی که توی نقشه هست رو به صورت نقطه زرد ببینید و برید و اونا رو خالی کنید (منظور از نقشه mini map یا همون کوچیکه هست) وقتی اونا رو خالی کردید مواد لازم برای black smithing رو در کنار Anvil تولید و در کنار forge به black smithing می پردازید .

Alchemy:برای ساخت potion هست که چیزای جالبی داره . مثلا stamina رو برای 1 ساعت 24 تا بالا میبره . برای این کار باید herbalism رو train کنید.

Herbalism:برای اینکه گلهایی که داخل map هست رو بردارید و مواد لازم alchemy رو بدست بیارید


Tailoring:برای ساخت لباس های cloth و همچنین Bag ها استفاده میشه. برای تهیه مواد اولیه نیازی به شغل دیگه ای نیست و باید مواد اولیه که linen cloth –wool cloth-…… هست رو با کشتن humanoid ها گیر بیارید. (جهت اطلاع Humanoid به معنی انسان نما هست وقتی موس رو روی یکی از حیوون ها میگیرید نوشته beast-undead-humanoid و... ) حالا شما humanoid ها رو بکشید تا گیرتون بیاد.Enchanting:به معنی طلسم کردن است و شما یه آیتم رو enchant می کنید می تونید به اون Stamina- agility –strengh و ..... اضافه کنید. همچنین می تونید disenchant کنید که از Stamina و همه چیزای یه آیتم بردارید.

Engineering:این شغل چیزای جالبی میسازه . مثلا یه TNT می سازه که تا شعاع 5 yard رو منفجر میکنه و به کسایی که تو این محدوده هستن بسته به نوع TNT دمیج میده و stun میکنه . چیزای دیگه هم میسازه مثلا head –Gun و حتی میتونی مین بسازه که تو battleground به درد می خوره

Inscription:برای shoulder ت می تونی enchant اختصاصی بزنی که بشدت از enchant های موجود برای سایر افراد بهتره

من در اینجا چند تا لینک برای شما می زارم که بفهمید برای هر شغل چه ایتم هایی بدست اورید و کجا باید بروید این ایتم ها رو بدست اورید (بروی شغل مورد نظر کلیک کنید ) :

Mining

Herbalism

Skinning

Alchemy

Enchanting

Disenchanting

Blacksmithing

Jewelcrafting

Leatherworking

Fishing

Cooking

Lockpicking

First Aid

برید حال کنید و نظر یادتون نره و لطفا در نظر سنجی شرکت کنید

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 دی 1389    | توسط: amir mahdipoor    | طبقه بندی: آموزش ورد اف وار كرفت،     نظرات()