هر ساله شاهد بازی هایی فوق العاده از Activition به همراه treyarch و infinty ward هستیم امسال نیز بازی BLACK OPS تازه ترین این قسمت هاست که به بررسی این بازی میپردازیم.

[تصویر: 40ev89zvw4r2krdqlsm8.jpg]


هر ساله شاهد بازی هایی فوق العاده از Activition به همراه treyarch و infinty ward هستیم امسال نیز بازی BLACK OPS تازه ترین این قسمت هاست که به بررسی این بازی میپردازیم.

[تصویر: 40ev89zvw4r2krdqlsm8.jpg]
داستان بازی مربوط به یک فرمانده نظامی در زمان حمله آمریکا به ویتنام است،این فرمانده که اتفاقا ما هستیم توسط یک نفر ربوده شده،دزد که خودش را به ما نشان نمیدهد خاطرات آن فرمانده را بیادش میاورد و در اینجاست که بازی شروع میشود شما در نقش یک فرمانده و یک فرد مهم در یک گروه سری در برابر دشمنانتان ایستادگی میکنید و در ویتنام به جنگ میپردازید در قسمتی از بازی نیز به ایران خواهید رفت و در محاصره سفارت ایران به جنگ خواهید پرداخت.

[تصویر: 1vlg415mcu203aczah22.jpg]

گیم پلی بازی مثل بقیه بازی های سری کال آف فوق العاده است شما سوار اتومبیل،مینی قان،موتور،هلکوپتر و غیره میشوید،همچنین راندن این وسیله ها بسیار راحت،روان و دلچسب است،سلاح های بازی نیز بسیار متنوع اند و شما را بسیار سرگرم خواهند کرد همچنین در بازی شاهد بخش آنلاین پر محتوایی خواهید بود.

[تصویر: wnx5cv1u46fhhfki93e2.jpg]

گرافیک بازی محشر است و واقعا میتواند لحظات دلچسبی را برای شما ایجاد کند برگ ها،شاخه ها و همچنین جانورانی مانند موش ها و سوسک ها و تمامی مکان ها بسیار پر جزئیاتند و مثل همیشه افراد فوق العاده ساخته شده اند طراحی دشمنان هم بسیار متنوع و پرجزئیات است،سلاح ها واقعا شبیه نمونه واقعی شان ساخته شده اند در E3 امسال هم به 3D بودن مراحل بازی اشاره شد که شما بدون هیج پچی امکان سه بعدی دیدن آن را هم داشته باشید البته در تلوزیون های سه بعدی!!!!!

[تصویر: vpspu91ys3wzvwxgzzp.jpg]

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی تولید شده درست مثل قسمت های قبلی،صدای شخصیت ها بسیار خوب و بدون نقص ساخته شده و موسیقی بازی که حماسی ساخته شده به طور کامل با محیط همخوانی دارد و با بازیباز هم ارتباط فوق العاده ای برقرار میکند.

[تصویر: ce712f67t92t3zgnqa4o.jpg]

در کل این بازی که با ضعف medal of honor خود را بدون رقیب می بیند، بسیار عالی تولید شده و میتواند لحظات هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد.

داستان:9.5
گیم پلی:10
گرافیک:9
موسیقی و صداگذاری:9
نمره این بازی:9.5

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 آذر 1389    | توسط: amir mahdipoor    | طبقه بندی: black ops،     نظرات()