داتا بازان عزیز بیان تو:

به نام خدا

اصلا این
Dota all star چی هست ؟
Dota مخفف کلمه defense of the ancient و یکی از بهترین مپ یا نقشه های ساخت تیم ice frog برای بازی war craft III و یکی از قسمت های مسابقات بازی های رایانه ای (eswc) هست. شما در این بازی دو تا تیم وجود داره : sentinel و scourge . برای هر کدوم در پایگاهشون تعدادی هیرو در 4 tarvan وجود داره که مجموع کل هیروهای دو تا تیم در آخرین ویرایش نقشه (6.59) میشه 93 . خوب شما میتونید یکی از این هیروها رو انتخاب کنید و بدون هیچ پیچیدگی فقط کنترل هیروی خودتونو در دست بگیرین یعنی لازم نیست مثل سایر بازی های استراتژی کنترل کلی unit رو در دست بگیرین مهمترین دلیل مشهور شدن دوتا اینه که میتونین با افراد دیگر چه به صورت lan و چه با اینترنت حداکثر 5 به 5 بازی کنین . یکی از نکات جالب دیگر در بازی وجود تعداد زیادی آیتم هست که 99% اونا میتونند با هم ترکیب بشن و یک آیتم جدید بسازند ( البته انتخاب این آیتم ها کمی تجربه میخواد) و این که دوتا دارای مدهای زیادی چه برای حالت single player و چه multiplayer هست که همه این چیزا رو توضیح خواهیم داد .
میشه تو این بازی با کامپیوتر هم بازی کرد ؟
آره میشه البته برای حریف کامپیوتر سه درجه سختی easy , medium , insane وجود داره ( البته توصیه میشه 5 به 5 بازی کنین چون خیلی حال میده ) . برای دانلود این نقشه توی همون سایت getdota پایینش یک قسمت داره نوشته دانلود نسخه b ai روش کلیک میکنین و آخرین نسخه رو براتون میاره البته این نقشه رسمی نیست و توسط bufmeplz واسه بازی با کامپیوتر پورت میشه در ضمن اگه نسخه های بدون b ai رو برای بازی کامپیوتر لود کنین اجرا میشه ولی کامپیوتر هیرو انتخاب نمیکنه پس طبق توضیحات بالا عمل کنید .

حالا چه هیرویی انتخاب کنیم ، چه آیتمی بزنیم ، چه طوری بجنگیم ، تو چه مدی بازی کنیم ؟

اینا ها رو اگه سوال دارید بپرسین همین جا به سوالات جواب داده میشه .

حرف آخر :

خوب بسم ا... زودتر مپ رو دانلود کنید و بازی کنید و در ضمن این که بعد از بازی replay هاتونو سیو کنید و بذارین تا ما ببینیم من هم خودم چند تا از replay هامو میذارم واسه آموزش حجم ریپلی ها هم زیاد نیست مثلا 1 ساعت بازی میشه 500 کیلوبایت !!!!!!! راستی داشت یادم میرفت ، هر سوالی دارین بپرسید.
برای مشاهده ریپلی ها باید فایل دانود شده رو تو پوشه replays در دایرکتوری بازی کپی کنید و در منوی single player بازی view replay و بعدش هم ریپلی رو باز کنید .

Team 2 : orge magi , death prophet , warlock , rogue knight , beasmaster
Team 1 : lich king , axe , sand king , broodmother , scared warrior
نویسنده : خودم

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 دی 1389    | توسط: amir mahdipoor    | طبقه بندی: dota allstars،     نظرات()