bia

سلام امروز با یك پست فوق العاده در خدمت شماییم.خودتان را در جریان بازی قرار دهید.كرك بازی را در پست قرار میدهیم.

"كاری از گروه پرشین گیمز"

داستان

بازی و داستان Call of Duty: Black Ops درباره عملیات های سیاه (Black Operations) است. بازی پیرامون جنگ ویتنام است و به نقطه های مهم جنگ سرد هم می پردازد. اما بیشتر بازی پیرامون عملیات هایی است که مردم درباره آن ها چیزی نشنیده اند. در بازی Black Ops دیگر خبری از سلاح های جنگ جهانی و قدیمی خبری نیست در واقع داستان بازی مدتی بعد از جنگ جهانی دوم آغاز می شود، همچنان که می دانیم برخی از مراحل بازی که اتفاقات اصلی بازی در آنجا می افتد در کوبا و آمریکای جنوبی است. شما در نقش یک سرباز معمولی در بازی ظاهر نخواهید شد، شما یک سربازی حرفه ای هستید که بعد از آموزش ها و دوره های متعدد وارد بازی می شوید و خود را در مسیر جنگ و نبرد در ویتنام می یابید، ولی داستان بازی در این نبردها نیست! داستان بازی مربوط به ماموریتی هست که شما مسئول آن هستید. شخصیت شما در بازی اولین باری است که دارای صدا می باشد و شخصیت شما در بازی از دیگر هم سنگرانتان متفاوت است، جالب اینجا است که برد و باخت شما در جنگ به خود شما بستگی دارد، شما فرد کوچکی در بازی نیستید، بلکه سر نوشت جنگ و نبردی که انجام می شود در دستان شماست.

 شرکت سازنده بازی  استودیوی Treyarch
 شرکت منتشرکننده بازی  کمپانی Activision
 تاریخی كه بازی منتشر شد  9  نوامبر۲۰۱۰

گرافیك:

گرافیك بازی همچون دوره های قبلی فوق العاده است.در مورد گرافیك بیش از این چیزی نمیگم ولی بدونید نمره ما به گرافیك بازی 10 است.

موزیك و صداگذاری:

صدای نفس ما در این بازی مثل IGI2 به گوش میرسد.موزیك این بازی به بازی هیجان فوق العاده ای میدهد واقعا فوق العاده است جوری كه تصور میكنید درون بازی هستید و جای کاراکتر هستید!

صدای متنوع تفنگها.كوچكترین تیر اندازی به شما را میتوانید حس كنید.در این بازی شما خیلی حرف نمیزنید(در سری قبلی این بازی خیلی حرف میزد)

امار فروش و اخبار بازی:

در این هفته پر فروش ترین بازی انگلیس بود.بیشتر فروش این بازی در اخر هفته ها است.فروش 650 میلیون دلار از این نسخه فقط در 5 روز فوق العاده است.در بین كتابها و بازیها این رقم فروش سابقه نداشته است.Black Ops در پنج روز اول عرضه در آمریکا و انگلستان، 5.6 میلیون نسخه فروخته است و در هفته ی اول نیز 2 میلیون نسخه در انگلستان فروش داشته است.

نمره ما به بازی:

 داستان  9.5
 گرافیك  10
 موسیقی  10
 گیم پلی  9
 نمره كلی  9.5

سیستم مورد نیاز بازی:

Windows XP with latest service pack installed or windows vista
Intel Pentium(4) 2.4 GHz or AMD Athlon 4800
2 GB RAM and 256 Mb of graphic memory
12 GB Hard Drive Space

توجه:

كپی برداری بدون ذكر منبع غیر مجاز است.

در صورت خرابی لینك لطفا گزارش دهید

تصاویری از محیط بازی Call of Duty : Black Ops :
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 دی 1389    | توسط: amir mahdipoor    | طبقه بندی: black ops،     نظرات()