عرضه Call of Duty: Black Ops رسماً تایید شد

شرکت Treyarch خبر عرضه بازی Call of Duty: Black Op را تایید کرد و حتی تاریخ عرضه آن را نیز 9ام نوامبر امسال تعیین کرد.
تاکنون فقط سایت رسمی این بازی در مورد اعلام اخبار مربوط به نسخه هفتم از بازی فعال بوده است و طی مطلب درج شده در بلاگ این وبسایت، خطاب به کاریران گفته شده است:
"ما در شرکت Treyarch بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم که توانسته ایم آخرین و جدیدترین پروژه بازی خود را با نام Call of Duty: Black Ops آشکار کنیم. منتظر باشید که ما بزودی جزییات بیشتری را در وبسایت این بازی آشکار خواهیم کرد. هم اکنون برای دریافت آخرین اخبار و گفتگوها می توانید به صفحات ما در JD_2020 و Twitter مراجعه کنید."


بنابراین با در نظر گرفته شدن عنوان Black Ops برای نسخه هفتم Call of Duty شایعه ای که مطرح شده بود این بازی با نام Vietnam به بازار عرضه خواهد شد بطور کلی رد می شود.
تاکنون به جز تاریخ انتشار و عنوان بازی اطلاعات دیگری در دست نیست. اما انتظار میرود که این نسخه از بازی دارای مد زامبی و سرورهای اختصاصی بیشتری باشد.
اولین تریلر بازی نیز امشب بر روی GTTV به نمایش در خواهد آمد.

واینم تریلر بازی اینجا
تنها چیز نگران کننده تو این بین حذف اکتیویزن هست که باعث میشه همه یاد خاطره ی واقعا تلخ ندای وظیفه3 بیافتند اما شرکتی که جایگزین اکتیویژن شده گفته حتی اگر شده از اپگریت های اکتیویژن استفاده می کنیم
اونها یه خبر دیگه دادنمد اونهم این بود که اپگرید های جدیدی مثل اویزان شدن داره به بازی افزوده میشه !(یاد مرحله بالا رفتن از کوه با برادر پرایس افتادم )

اما می رسیم به این خبر که واقعا نگران کننده است
بر اساس گزارش Tek9 ( از MapModNews ) یكی از اعضای Activision اعلام كرده است عنوان بعدی Call of Duty با نام كامل Call of Duty: Black Ops خواهد بود .
طبق این گزارش این نسخه توسط Treyarch ساخته میشود و در چندین دوره ی زمانی تاریخ در جنگ سرد از جنگ جهانی دوم تا جنگ های حال حاظر اتفاق می افتد و شامل مراحلی در ویتنام ، كوبا ، آمریكای جنوبی و حتی ماموریت بد نام SAS در آپریل سال 1980 در سفارت ایران در لندن میشود .
قبلا گفته میشود Call of duty 7 فقط در ویتنام جریان دارد و در نوامبر 2010 عرضه میشود اما این زمان عرضه با اعلام لیست GAME كه مدعی بود این نسخه در اكتبر عرضه میشود به چالش كشیده شد .

این گزارش همچنین مدعی شده است zombie mode از شماره ی پنجم (‌ World at War ) در این نسخه نیز باز خواهد گشت . خبر خوش دیگر برای PC باز ها وجود سرور های اختصاصی ( dedicated servers ) است كه در Modern Warfare 2 وجود نداشت و باعث خشم PC Gamer ها شده بود .

متاسفانه همون طور که از کال 4 به همه هشدار دادیم که این کارا یه جور مقدمات سازی خیلیا باور نکردن بعد از اون کال 6 که دیگه نزدیک بود به ایران حمله کنیم
حالا هم وضع این طور هست یه جورایی بدون هیچ اغراق متوجه می شیم که که در سری مدرن وار یه جورایی همه ماجرا ها به ایران می رسه وفلان
واقعا بعید نیست که در سری بعد از مدرن وار به ایران حمله کنیم !

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 آذر 1389    | توسط: amir mahdipoor    | طبقه بندی: black ops،     نظرات()